Tablety OXY- OXC

Tablety OXY- OXC

OXY-OXC je špeciálne pripravená detoxikačná zlúčenina peroxidu horčíka s aktivovaným kyslíkom (ozónom O3), obohatena o vitamín C a prírodné bioflavonoidy.

Balenie obsahuje 180 kapsúl, jedná sa o dávku na obdobie 3 až 6 mesiacov.
Užívanie je bezpečné, kapsuly môžu užívať aj tehotné a dojčiace ženy.

 

Účinky OXY OXC

čisté črevo = čistá pleť

ničí škodlivé črevné patogény a toxické látky v črevách
odstraňuje zápchy, zatvrdnutú stolicu a hromadenie z hrubého čreva
pravidelné vyprázdňovanie bez kŕčov a tlaku
zlepšuje vstrebávanie živín, posilňuje imunitu a aktivuje čreva
okysličuje celé telo - zlepšenie funkcie všetkých orgánov i mozgu
celkové posilnenie organizmu - dvíha náladu, odstraňuje depresie a stresy
zaisťuje lepší spánok
prirodzene omladzuje dušu i telo
doplnok pri liečbe cukrovky
podpora okysličenie organizmu
zníženie únavy a vyčerpania
pomáha podporovať lepšie vstrebávanie živín
podporuje činnosť nervovej sústavy a psychické funkcie

množstevné zľavy už od dvoch kusov

od €43
OXY-OXC: 1 ks
Momentálne nedostupné
€43
OXY-OXC: 2 ks
Momentálne nedostupné
€82
OXY-OXC: 3 ks
Momentálne nedostupné
€120
OXY-OXC: 4 ks
Momentálne nedostupné
€158
OXY-OXC: 5 ks
Momentálne nedostupné
€196
OXY-OXC: 6 ks
Momentálne nedostupné
€235
OXY-OXC: 7 ks
Momentálne nedostupné
€275
OXY-OXC: 8 ks
Momentálne nedostupné
€314
OXY-OXC: 9 ks
Momentálne nedostupné
€353
OXY-OXC: 10 ks
Momentálne nedostupné
€370

OXY OXC - PREDSTAVUJEME ZAVEDENIE MODERNEJ TECHNOLÓGIE AKTÍVNEHO KYSLÍKA (popis funkčnosti)

 

Nová generácia v oblasti superoxygenácie. Špeciálne vyvinutá zlúčenina peroxidu horčíka s aktivovaným kyslíkom (Ozone O3) s pridaným vitamínom C na podporu oxidácie a prírodnými bioflavonoidmi. Táto špeciálne formulovaná zlúčenina peroxidu horčíka sa špeciálnym katalytickým procesom viaže na aktívne oxidačné činidlá. Je uzavretá v kapsule spolu s kyslíkom Pro-Oxygen C (ProOxC), ktorý umožňuje úplné oddelenie kyslíka vznikajúceho počas trávenia. Je to silný detoxikačný prostriedok a látka na celkové prečistenie organizmu.

 

Pôsobí ako bezpečný systémový čistiaci prostriedok, ktorý uvoľňovaním prebytočného aktívneho kyslíka odstraňuje zápchu a preťaženie hrubého čreva. Vďaka tomu môže vysoko koncentrovaný kyslík voľnejšie prúdiť do energeticky deficitných buniek. Endogénne aj exogénne oxidy sú za normálnych okolností zničené enzýmom kataláza. Tento enzým je inhibovaný askorbátovým aniónom ProOxC, čo umožňuje maximálnu oxidáciu toxínov v tele. Tým sa kyslík nasáva do tkanív a uzatvára sa v nich. Vďaka modernej technológii aktívneho kyslíka tak môžu ľudia využívať aj výhody čerpania doplnkových zdrojov kyslíka okrem toho, ktorý dýchajú zo vzduchu.

 

Prostredníctvom patentovaného procesu sú horčík, peroxidy, superoxidy a ozonidy spojené do kryštalickej mriežkovej matrice a obohatené o prooxidačný komplex vitamínu C s bioflavonoidmi. Táto zmes zabezpečuje trvalejšie uvoľňovanie kyslíka, čo vedie k optimálnej asimilácii kyslíka. Pri perorálnom požití zmesi sa táto stabilná väzba pri kontakte so žalúdočnými kyselinami naruší, čím sa uvoľní veľké množstvo aktivovaného kyslíka.

 

Pri súčasnom rozptyle týchto mnohoatómových plynov dochádza k niekoľkým procesom:

1. Ozonidy sa pomocou prooxidačných látok štiepia na kyslík (O2) a singletový kyslík (O1).

2. V žalúdku tak vzniká peroxid vodíka, ktorý sa spolu s tráviacim traktom transportuje do črevného traktu, kde zmäkčuje prilepené výkaly tenkého a hrubého čreva, rozpúšťa krvné zrazeniny v žilách a ničí patogénne mikroorganizmy v celom tele.

3. Molekulárny kyslík sa dostáva do krvného obehu, kde pokračuje okysličovanie, čistí bunky a dodáva im energiu.

4. Singletový kyslík pôsobí aj ako vychytávač voľných radikálov. Bez voľného kyslíkového radikálu O1 by nebolo možné účinne eliminovať škodlivé voľné radikály. Singletový kyslík sa spája s toxickými voľnými radikálmi. Tieto deštruktívne molekuly sa hromadia v dôsledku nedostatku zdravých voľných kyslíkových radikálov. Táto nerovnováha je prekážkou celého oxidačného metabolizmu nášho aeróbneho organizmu.

5. Kým sa z tela vylučujú rozpustené zrazeniny a odumreté patogény, horčík vytvára v hrubom čreve očistnú reakciu a zabraňuje opätovnému vstrebávaniu toxínov.

 

OXY-OXC sa môže užívať v dávke 1-6 kapsúl naraz. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky tejto zlúčeniny. Je úplne bezpečná a môžu ju užívať aj tehotné a dojčiace ženy. Telo má pre horčík mnoho užitočných využití. Množstvo uvoľneného kyslíka je mnohonásobne vyššie ako pri požití peroxidu vodíka alebo okysličenej vody.

 

OXY-OXC tiež netvorí hydroxylové radikály, ktoré môžu vznikať pri použití peroxidu vodíka. Kyslík má v našom tele mnoho využití. Vírusy majú veľké problémy prežiť v prostredí s vysokým obsahom kyslíka. Po znížení toxínov v črevách sa do krvi a do ostatných buniek tela dostáva viac kyslíka. Kyslík premieňa výkaly na veľmi jemnú až tekutú stolicu v závislosti od toho, koľko toxínov organizmus obsahuje a aká dávka prípravku sa použije. Aj keď sa užíva vo veľkých dávkach niekoľkokrát denne, nemá žiadne škodlivé účinky. Nevyvoláva kŕče, ktoré sa môžu vyskytnúť pri používaní preháňadiel a rastlinných prípravkov. Keď sa nahromadené toxíny odstránia, črevá začnú opäť produkovať normálnu mäkkú a zdravú stolicu. Niektorí veľmi silne intoxikovaní jedinci môžu spočiatku pociťovať žalúdočnú nevoľnosť, pretože ich organizmus je natoľko ochudobnený o kyslík, že nie je zvyknutý na zvýšenie jeho hladiny, ale tento stav čoskoro ustúpi. Odporúča sa preto začať s nízkou dávkou a postupne ju zvyšovať, kým si telo na vyšší obsah kyslíka nezvykne.

 

Odporúčame nasledujúci postup: užite 1-5 kapsúl pred spaním (najlepšie aspoň 2 hodiny po jedle) a zapite ich vodou alebo ovocnou šťavou. Väčšina ľudí pri užívaní OXY-OXC pocítila nárast fyzickej a duševnej energie z kyslíka, ako aj úľavu od mnohých chronických stavov únavy.

 

Dr. Kurt W. Donsbach, známy odborník na výživu, je autorom knihy "Kyslík, kyslík, kyslík. Už mnoho rokov je zástancom peroxidu vodíka. V tejto knihe teraz dosvedčil, že "kyslík viazaný na horčík je oveľa šetrnejšia orálna metóda na nasýtenie organizmu kyslíkom. Je stabilnejší ako iné popredné kyslíkové terapie, a keď sa zlúčenina chemicky zredukuje, zanechá v tele veľmi prospešný minerál horčík.

 

1. Vzhľadom na to, že množstvo škodlivín na našej planéte sa zvyšuje a množstvo kyslíka sa znižuje, začína byť zrejmé, že musíme niečo urobiť. Riešením je správne okysličovanie a detoxikácia! OXY-OXC je veľmi výdatným zdrojom stráviteľného kyslíka. Normalizuje činnosť čriev, v ktorých majú pôvod mnohé ochorenia. Dodáva nám kyslík potrebný na správne trávenie a umožňuje lepšie vstrebávanie živín.

2. Vieme, že vysoko koncentrovaný kyslík okysličuje bunky a pomáha z nich uvoľňovať toxíny a kombinácia horčíka s vitamínom C napomáha vylučovaniu, aby sa toxíny znovu nevstrebávali. Teraz teda máme možnosť využiť najjednoduchší a najúčinnejší prírodný regeneračný prostriedok, ako aj výbornú prevenciu črevných ochorení

 

Kyslík je živina, ktorá predstavuje najväčšiu potrebu organizmu. Horčík telo potrebuje aj pri viac ako 10 % všetkých známych enzymatických reakcií. OXY-OXC je vynikajúci spôsob, ako doplniť stravu o tieto základné živiny. Vitamín C je nevyhnutný na uvoľňovanie kyslíka.

 

OXY-OXC je cenovo najdostupnejšia a ľahko použiteľná metóda kompletného okysličenia tráviaceho traktu.

 

OXY-OXC je špeciálne vytvorená zlúčenina peroxidu horčíka s doplnkom kyslíka a prooxidačným C s bioflavonoidmi.

 

OXY-OXC je cenovo najdostupnejšia a ľahko použiteľná metóda kompletného okysličenia gastrointestinálneho traktu. Pozostáva zo špeciálne formulovanej zlúčeniny oxidu horečnatého s kyslíkatým doplnkom. Zlúčeniny horčíka uvoľňujúce kyslík prechádzajúce tráviacim traktom majú uvoľňujúci účinok na všetky postihnuté látky nachádzajúce sa v črevách, čo spôsobuje pozoruhodný účinok čistenia čriev. Pôsobí tak, že pomáha uvoľňovať črevné nánosy, čo napomáha uvoľňovaniu nežiaducich odpadových látok a toxických látok, ktoré sa môžu vyskytovať. Uvoľňovanie kyslíka tiež pomáha vytvárať nehostinné prostredie pre anaeróbne baktérie a iné toxické látky. OXY-OXC nevytvára návyky a poskytne len tie najúčinnejšie prostriedky na vykonanie najšpinavšej čistiacej práce na svete. Liečivé účinky, ktoré sa objavujú v dôsledku detoxikácie, sú nevoľnosť, bolesti hlavy, únava, bolesti, kožné vyrážky, sliznice dutín a pľúc a ďalšie príznaky toho, že vaše telo uvoľňuje toxíny a odstraňuje ich. Vodnatá stolica nie je hnačka a nebude vás dehydrovať, ak budete piť dostatok vody. Pri hnačke sa voda vysáva zo zvyšku tela, aby sa zriedila toxická pohotovosť v hrubom čreve, čo spôsobuje dehydratáciu. OXY-OXC, naopak, vytvára vodu v hrubom čreve oxidáciou toxického odpadu. Hnačka je zvyčajne dosť kyslá a nedá sa kontrolovať. OXY-OXC vytvára zásadité črevo a možno ho kontrolovať a uvoľňovať podľa ľubovôle, aj keď musíte chodiť často. Čím častejšie budete chodiť, tým skôr sa vaše hrubé črevo obnoví do pôvodného stavu.

 

Návod na použitie: užívajte 2-4 kapsule až 4-krát denne, aby ste vytvorili 4 stolice denne, ak ste na očiste. Možno budete musieť zmeniť množstvo užívaných kapsúl, aby sa prispôsobili vášmu systému. Väčšina ľudí dosiahne výsledky do 24-48 hodín po začatí užívania OXY-OXC.

 

Výsledky sa môžu líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi v závislosti od zdravotného stavu, stravy, hmotnosti, cvičenia a životných návykov.

 

Osoby užívajúce lieky a osoby so známym zdravotným stavom by sa mali pred použitím tohto alebo akéhokoľvek výživového produktu poradiť so svojím celostným lekárom.

Dávkovanie: Odporúčaná dávka je 1 - 2 kusy denne, (v USA dop. denná dávka 6 ks) večer pred spaním podľa účelu užívania. Pre dodanie energie stačí 1 kapsula denne, pre vyčistenie črevného traktu sa odporúčajú 2 - 4 kapsule denne. Pri vyšších dávkach nie sú známe žiadne vedľajšie účinky.

Zloženie: 2 kapsule (1,2g) obsahuje: kyselina askorbová 150 mg, magnézium 380 mg, sodík 50 mg, komplex bioflanoidů 50 mg

Výrobca: International Trading Network, San Rafael, CA 94901

 

Trvanlivosť: 01/2026

Späť do obchodu