Now Foods Ultra Omega-3 Rybí olej 500 EPA + 250 DHA x 90 softgel kapslí

NOW Foods Omega-3 mastné kyseliny podľa expertov hrajú vážnu úlohu pri posilňovaní zdravia srdca, znižovanie zápalu a pomáha kontrolovať priberanie na váhe. Tieto druhy efektov vám nielen dávajú lepšiu kvalitu života - ale môžu vám tiež dať dlhší život.

Štúdia v časopise The American Journal of Clinical Nutrition naznačuje, že ľudia, ktorí majú v krvi viac týchto mastných kyselín, majú tendenciu žiť až o päť rokov dlhšie než tí, ktorí ich nemajú. K tomuto záveru vedci došli po preštudovaní informácií o 2 240 ľuďoch starších ako 65 rokov, ktorí boli súčasťou dlhodobej štúdie o zdravotných výsledkoch. Zistili, že aj malý rozdiel, 1%, medzi týmito skupinami niečo zmenil.

"To posilňuje myšlienku, že malé zmeny v strave môžu mať oveľa silnejší účinok, než si myslíme," hovorí autor štúdie Aleix Sala-Vila, doktor z Výskumného ústavu mastných kyselín a inštitútu Hospital del Mar Medical Research Institute v Španielsku.

"V skutočnosti sme v tejto štúdii zistili, že hladina omega-3 môže byť rovnako prediktorom dlhovekosti ako fajčenie," dodal.

Rovnako ako je preukázané, že užívanie tabaku skracuje život, podľa jeho slov, hladina omega-3 by mohla byť považovaná za ukazovateľ predĺženie životu.

Značka: NOW Foods
od €22,50
Množstevná zľava: 1 ks
Vypredané
€22,50
Množstevná zľava: 2 ks
Vypredané
€44,10
Množstevná zľava: 3 ks
Vypredané
€64,80

NOW Foods Omega-3 je unikátnym prírodným koncentrátom rybieho oleja z ančovičiek, ktorý obsahuje 500 mg EPA a 250 mg DHA. 

Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) sú kľúčovou zložkou Omega-3 mastných kyselín, pretože prispievajú k normálnej činnosti srdca.

DHA rovnako napomáha k udržaniu normálnej činnosti mozgu a normálneho stavu zraku. Ultra Omega-3 je vyrábaný pod prísnou kontrolou kvality a pravidelne testovaný na prítomnosť potenciálne zdraviu škodlivých látok (ortuť, ťažké kovy, polychlórované bifenyly, dioxíny a ďalšie kontaminanty).

Softgelové kapsule bez chuti či zápachu by mali oceniť aj ľudia, ktorí pri konzumácii iných rybích olejov pociťujú nevoľnosť či reflux.


Odporúčané použitia a dávkovanie:

1 softgelové kapsulu 1-2krát denne, alebo sa riaďte pokynmi kvalifikovaného lekára.
Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA denne.

zloženie
Veľkosť dávky: 1 softgelové kapsula
Balenie obsahuje 90 dávok. množstvo
v 1 dávke% RHP *
Energetická hodnota 10 kcal 0,5%
Tuky 1 g 1,4%
z toho
nasýtené mastné kyseliny <0,5 g 2%
polynenasýtené mastné kyseliny 1 g ***
mononenasýtené mastné kyseliny <0,5 g ***
Prírodný koncentrát z rybieho oleja 1 g (1000 mg) ***
Omega-3 mastné kyseliny:
Kyselina eikosapentaenová (EPA) 500 mg ***
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 250 mg ***
*% Dennej referenčnej hodnoty príjmu
*** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Ďalší zložky
Vitamín E (prírodný D-alfa-tokoferol). Softgelové kapsule tvorená hovädzie želatínou, glycerínom, enterálnym poťahovaním a vodou.
Obsahuje ryby (sardely) a sóju.
Neobsahuje kvasinky, pšenicu, lepok, mlieko, vajcia alebo morské plody. Vyrobené v zariadení sa rešpektuje správnu výrobnú prax (GMP), ktoré spracováva ďalšie ingrediencie obsahujúce tieto alergény.

Upozornenie
Len pre dospelých. Ak trpíte ochorením, ste tehotná, dojčíte, snažíte sa otehotnieť, je vám menej ako 18 rokov, alebo užívate lieky, poraďte sa pred užitím tohto lieku s lekárom.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Nie je náhradou pestrej stravy.
Môže dochádzať k prirodzenej zmene farby produktu.
Ukladajte mimo dosahu detí.
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Obal prosím recyklujte.

Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA, Doplnok stravy

- Prírodné koncentrát z rybieho oleja
- Obsahuje kyseliny EPA / DHA, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca
- Kyselina dokosahexaenová (DHA) navyše prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu a normálneho stavu zraku

Trvanlivosť: 05/2025

Späť do obchodu